Wersje językowe

DARMOWA PRZESYŁKA OD 350 ZŁ * NIE DOTYCZY MEBLI. PRZESUŃ PŁATNOŚĆ O TYLE ILE POTRZEBUJESZ- SKORZYSTAJ Z PŁATNOŚCI TWISTO!!!!

DOSTAWA

DOSTAWA

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w naszym sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia.

Czas dostawy to czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po złożeniu zamówienia “za pobraniem” + czas transportu.Paczki pocztowe wysyłamy od poniedziałku do piątku.

Dostawa Akcesoriów

PRZESYŁKA KURIERSKA- przesyłka w cenie 18 zł dotrze do Państwa w ciągu jednego dnia (od daty nadania) na terenie całej Polski. Paczki nadawane są dopiero po zaksięgowaniu płatności na koncie.

ZA POBRANIEM – przesyłka w cenie 25 zł. Przesyłka dotrze do Państwa w maksymalnie W ciągu 3 dni roboczych od dnia nadania. Zazwyczaj przesyłki docierają do Klientów po 2 dniach.

Dostawa Mebli

Meble dostarczamy dostarczamy przede wszystkim transportem doładunkowym/ indywidualnym lub paletowym, kiedy pozwalają na to gabaryty ładunku.

Przy zakupie za pośrednictwem sklepu internetowego, system pokazuje możliwość wyboru za pobraniem , możliwość wysyłki kurierem( nie dotyczą one mebli) oraz wysyłkę o wartości 0 złotych, do której należy doliczyć koszt wycenionego transportu. Wyceny transportów przygotowujemy indywidualnie w oparciu o rodzaj wybranego transportu, lokalizację dostawy oraz wielkość ładunku.

Bardzo prosimy o sprawdzenie stanu mebli podczas dostawy. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać protokół szkód w obecności kierowcy. Protokół ten jest podstawą reklamacji, bez niego nie jesteśmy w stanie uznać ewentualnych roszczeń.

Transport doładunkowy na terenie Polski

Transport doładunkowy polega na tym, że pojedyncze ładunki wielu nadawców są łączone przez spedytora, a następnie wysyłane jako ładunek zbiorowy. W praktyce oznacza to, że dołączamy nasz ładunek do transportu, który realizowany jest w tym samym kierunku. Takie rozwiązanie pozwala znacząco obniżyć koszty i w związku z tym jest najkorzystniejsze cenowo.

Usługa obejmuje dowiezienie ładunku pod wskazany adres, natomiast rozładowanie samochodu oraz wniesienie towaru do mieszkania leżą po stronie Klienta. Samochodem przyjedzie tylko jeden pracownik – kierowca, który nie zajmuje się rozładunkiem. Klient zobowiązany jest zapewnić sobie odpowiednią pomoc. Koszt transportu ustalany jest indywidualnie w oparciu o miejsce dostarczenia oraz „gabaryty” danej dostawy.

Odbiór osobisty

Meble są dostarczane do Klienta jedynie za pośrednictwem firmy transportowej .

Jedynie po wcześniejszym ustaleniu , jest możliwość odbioru osobistego.

Transport zagraniczny

Realizujemy także dostawy zagraniczne w oparciu o indywidualną wycenę kosztów.

In case of shipping BonBonKids outside of Poland, please contact us: office@bonbonkids.pl

We will get back to You as soon as possible and arrange delivery.

The English version of the store is opening soon!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl