Lato to doskonały moment na remont. Jeśli pogoda nam sprzyja, szybko odświeżymy pokój dziecka, gdy będzie spędzało czas na obozie lub z dziadkami. Ależ będzie niespodzianka, gdy wróci! Jeśli zadajesz sobie właśnie pytanie, jak urządzić pokój dla dziewczynki, przeczytaj nasze wskazówki – mamy nadzieję, że Cię zainspirują. Proponujemy dość nietypowe podejście do tematu. Poza wydzieleniem odpowiednich stref w dziecięcym pokoju, służących zabawie, e
Instagram i inne popularne media społecznościowe pełne są pięknie wystylizowanych pokoików – oczekujący dziecka rodzice dokładają wszelkich starań, aby nowy członek rodziny dorastał w estetycznej przestrzeni. Jak z tylu inspiracji wybrać idealne rozwiązanie dla naszego dziecka? Jak dobierać meble i akcesoria do dziecięcych pokojów, aby nie tylko były wygodne i bezpieczne, ale również pozwalały rozwijać poczucie estetyki od pierwszych dni życia?
Pierwsze wspólne wyjazdy z dzieckiem to wiele radości, nowych przygód, ale także ogromne logistyczne wyzwanie. Jak spakować się na weekendowy wyjazd z dzieckiem? Jak przygotować się na majówkę, wyjazd w góry, na wieś lub nad morze, zabierając tylko to, co niezbędne?
Gdy mróz daje nam się we znaki, zwykle z rozrzewnieniem wspominamy słoneczne, długie dni. Jak przygotować się do wiosny i lata, aby w pełni czerpać z pięknej pogody? Jak chronić dziecko przed upałami? Dziś podsuniemy Wam kilka wskazówek, które wprowadzą Was w pogodną aurę i pozwolą zadbać o komfort Waszych dzieci w gorące dni.
Gdy mamy dwójkę dzieci a powierzchnia mieszkania lub domu nie pozwala nam wydzielić dla nich odrębnych pokojów, do dyspozycji mamy kilka sposobów na wyodrębnienie dla każdej z pociech jej własnej przestrzeni. Niezależnie czy w pokoju zamieszkają brat z siostrą czy może dwójka rodzeństwa tej samej płci, każde z dzieci może wykazywać skrajnie odmienne zainteresowania i zamiłowanie do innego wystroju pokoju. Niezależnie zaś od wieku i zainteresowa
Showing 1 to 5 of 13 (1 Pages)