Gdy mróz daje nam się we znaki, zwykle z rozrzewnieniem wspominamy słoneczne, długie dni. Jak przygotować się do wiosny i lata, aby w pełni czerpać z pięknej pogody? Jak chronić dziecko przed upałami? Dziś podsuniemy Wam kilka wskazówek, które wprowadzą Was w pogodną aurę i pozwolą zadbać o komfort Waszych dzieci w gorące dni.
Gdy mamy dwójkę dzieci a powierzchnia mieszkania lub domu nie pozwala nam wydzielić dla nich odrębnych pokojów, do dyspozycji mamy kilka sposobów na wyodrębnienie dla każdej z pociech jej własnej przestrzeni. Niezależnie czy w pokoju zamieszkają brat z siostrą czy może dwójka rodzeństwa tej samej płci, każde z dzieci może wykazywać skrajnie odmienne zainteresowania i zamiłowanie do innego wystroju pokoju. Niezależnie zaś od wieku i zainteresowa
W obliczu zbliżających się ferii zimowych stajemy przed nie lada wyzwaniem – co zabrać na rodzinny zimowy wyjazd? Oto klika podstawowych wskazówek jak spakować się z dzieckiem na ferie... i nie zwariować.
W radiu już od dawna rozbrzmiewają świąteczne hity. Chłodne dni przypominają o zbliżającej się zimie a centra handlowe rozbłysły feerią barwnych światełek. Gdy zastanawiasz się nad prezentami dla najbliższych, my chętnie podsuniemy Ci pomysły na upominki dla najmłodszych oraz dla świeżo upieczonych rodziców.
Część sypialna w pokoju naszej pociechy powinna sprzyjać wypoczynkowi. Mile więc widziane są stonowane kolory i brak rozpraszających uwagę dziecka elementów. Równocześnie jest to przestrzeń, w której malec musi czuć się bezpiecznie i mieć poczucie, że jest „u siebie”. Jak zaaranżować wypoczynkową przestrzeń dziecka, aby spełniała wszystkie te warunki?
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 10 (1 Pages)