Szanowni Państwo,

W bonbonkids.pl możecie wybrać spośród następujących opcji płatności:

 1. Płatność przy odbiorze gotówką lub kartą w naszym Showroomie

  Adres naszego Showroomu to:

  Ul.Woronicza 33 lok C, 02-640 Warszawa

  pn – pt.: 10-18
  sb.: 11-14
 2. Płatność przelewem na konto

  BonBonKids Sp. z o.o.
  ul. Woronicza 33 lok C
  02-640 Warszawa

  Alior Bank

  Nr konta : 27 2490 0005 0000 4530 3529 8284
 3. Płatność za pośrednictwem serwisu PAYU.PL.

  Jest ona realizowana przez sprawdzony i bezpieczny system PAYU. W serwisie tym można dokonać szybkiej płatności przelewem z większości polskich banków, jak również kartą kredytową.
 4. Płatność za pobraniem

  Usługa ta jest dodatkowo płatna i zawiera się w kosztach transportu. Przy odbiorze przesyłki zostaną Państwo poproszeni przez Kuriera o uregulowanie płatności gotówką. Ta forma płatności jest dostępna tylko dla przesyłek kurierskich

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w naszym sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia.

DOSTAWA I TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 1. Realizacja zamówienia na rzecz Klienta rozpoczyna się w pierwszy dzień roboczy po dniu zawarcia umowy sprzedaży Towarów.
 2. Termin realizacji zamówienia podany jest w karcie produktu. W przypadku produktów dostępnych w salonie Sprzedawcy, termin realizacji zamówienia wynosi od 3-7 dni roboczych. W przypadku produktów sprowadzanych pod indywidualne zamówienie Klienta, termin realizacji zamówienia jest dłuższy i może wynosić od 4-6 tygodni.
 3. Jeżeli Sprzedawca nie będzie mógł zrealizować złożonego zamówienia z tego powodu, że produkt będzie niedostępny, niezwłocznie zawiadomi o tym Klienta, najpóźniej jednak w terminie trzech dni od zawarcia umowy i zwróci mu całą otrzymaną od niego sumę pieniężną.
 4. W wypadku, gdy Sprzedawca nie będzie mógł wykonać złożonego zamówienia dotyczącego produktu o właściwościach skonfigurowanych przez Klienta, choćby z powodu przejściowej niemożności spełnienia świadczenia, Sprzedawca może zwolnić się z realizacji zamówienia przez zaoferowanie Klientowi zakupu produktu zastępczego, odpowiadającego tej samej jakości i przeznaczeniu oraz za tę samą cenę lub wynagrodzenie. Klient ma prawo nie przyjąć produktu zastępczego i odstąpić od umowy ze Sprzedawcą.
 5. Sprzedawca poinformuje Klienta o niedostępności produktu, propozycji dostarczenia produktu zastępczego oraz o prawie Klienta do odstąpienia od umowy. Klient może odstąpić od umowy w terminie 14 dni od dnia powiadomienia przez Sprzedawcę, zgodnie z warunkami zdania poprzedzającego.
 6. Dostawa zamówionych Towarów następuje za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź podmiotu zawodowo trudniącego się doręczaniem przesyłek.
 7. W przypadku zamówienia towarów o różnych terminach dostępności, towar jest wysyłany wspólnie w momencie skompletowania. Na życzenie Klienta możemy rozdzielić przesyłki.
 8. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie Towaru lub opóźnienie w dostawie zakupionego Towaru do Klienta spowodowane niedokładnym lub błędnym adresem dostawy podanym przez Klienta przy składaniu zamówienia.
 9. Klient powinien sprawdzić przesyłkę przy odbiorze. W przypadku stwierdzenia, iż otrzymany Towar posiada braki, albo też został mechanicznie uszkodzony, powinien zażądać od kuriera spisania protokołu szkodowego oraz niezwłocznego poinformowania Sprzedawcy.

 

PRZESYŁKA KURIERSKA - przesyłka w cenie 18 zł dotrze do Państwa w ciągu jednego dnia (od daty nadania) na terenie całej Polski. Paczki nadawane są dopiero po zaksięgowaniu płatności na koncie.

ZA POBRANIEM  – przesyłka w cenie 25 zł.  Przesyłka dotrze do Państwa w maksymalnie W  ciągu 3 dni roboczych od dnia nadania. Zazwyczaj przesyłki docierają do Klientów po 2 dniach. Paczki pocztowe wysyłamy od poniedziałku do piątku.

ODBIÓR OSOBISTY -  w godzinach pracy sklepu. Produkty realizowane na zamówienie – odbiór umawiamy indywidualnie.

TRANSPORT MEBLI NA TERENIE WARSZAWY BEZPŁATNY. POZA WARSZAWĄ ORAZ TRANSPORT ZAGRANICZNY - KOSZT USTALAMY INDYWIDUALNIE. 

ODBIÓR OSOBISTY - Z MAGAZYNU PRZY ULICY ŻARYNA 7, WARSZAWA